Divodes FG 5L

http://www.higienaa.pl/1392-thickbox/divodes-fg-5l.jpg

Divodes FG - Alkoholowy, gotowy do użycia preparat dezynfekcyjny, przeznaczony dla przemysłu spożywczego (np. przemysł mleczarski, mięsny, cukierniczy), napojowym i gastronomii. 

Więcej szczegółów


111,24 zł brutto

KAT00887

8 innych produktów w tej samej kategorii:Producent: Diversey

Diversey

Divodes FG - Alkoholowy, gotowy do użycia preparat dezynfekcyjny, przeznaczony dla przemysłu spożywczego (np. przemysł mleczarski, mięsny, cukierniczy), napojowym i gastronomii. Działanie preparatu opiera się na synergizmie dwóch form alkoholu propylowego. Zdezynfekowane urządzenia i powierzchnie nie wymagają płukania. Preparat odparowuje, a zdezynfekowana powierzchnia długo zachowuje czystość mikrobiologiczną. Polecany w branżach, gdzie dezynfekcję należy przeprowadzić szybko. 
Skuteczność dezynfekcyjna preparatu została potwierdzona wynikami testów mikrobiologicznych, przeprowadzonych zgodnie z obowiązującymi w krajach UE normami. 
Preparat posiada świadectwo jakości zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny.
Sposób użycia: Preparat stosować bez rozcieńczania, w przypadku większych powierzchni może być stosowany w rozcieńczeniu 1:1 (stężenie preparatu od koncentratu do 50%). Na umyte i suche (ewentualnie lekko wilgotne) powierzchnie nanieść poprzez natrysk Divodes FG w postaci stężonej (koncentrat) lub rozcieńczony z wodą w proporcji 1:1 (stężenie 50%) i pozostawić na dezynfekowanej powierzchni.
Pozostawić nierozcieńczony preparat na dezynfekowanej powierzchni na 5 minut.
W przypadku roztworu 50% zaleca się wydłużenie czasu dezynfekcji do 15 minut.

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Producenci